Meie teenused

Kauba- ja Külmveod

Korraldame kauba vedusid nii Eestis, Skandinaavias kui ka üle kogu Euroopa. Külmavedusid korraldame Eesti piires. Veame kõike millest jõud üle käib. Reageerime kiirelt ja veame ohutult.

Sõidukitransport​

Kui sul on transpordivahend välja valitud, siis meie toome selle kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohta. Olgu see ATV, mootorratas, mootorsaan, paat, auto või buss. Transpordime nii omal jõul liikuvaid kui ka muul moel transporditavaid masinaid.

Kolimisteenused

Kolimisteenuseid korraldame nii Eestis, Skandinaavias kui ka üle kogu Euroopa. Leiame lahendusi, läheneme personaalselt, otsustame kiirelt, teostame täpselt ja lahendame paindlikult! Kavatsed hakata kolima, võta meiega ühendust ja me aitame! Meil on kogemused!

Transfeer

Pakume mugavat ja turvalist võimalust sõiduks Teie valitud sihtpunkti nii Eestis kui ka Eestist.

247323405_188130273387995_3871562724927534507_n

Rahvusvaheline kullerteenus

Pakume ekspressdokumentide ja pakkide tõhusat liikumist uksest-ukseni. Meie kullerid on professionaalsed, keeli valdavad, laitmatu taustaga, treenitud ja etiketti järgivad inimesed.

Autojuht-turvamees

Suudavad tagada kliendi julgeoleku ja ohutuse keerulistes olukordades. Omavad vastavaid rahvusvahelisi (WBA) koolitusi, litsentse, vahendeid ja oskusi.